Chile upada i idzie prosto na czerwone: piłkarz zostaje wyrzucony z boiska po pokonaniu przeciwnika w lidze polskiej

Chilijczyk, który w Polsce zakończył przez nokaut

rzymski obrońca Bogdan Tiro Zostań jednym z bohaterów meczu pomiędzy Jagiellonia Białystok i Warta Ponzán z Polskiej Ligi Piłki Nożnej po wykluczeniu z gry w 24. minucie za wykonanie niefortunnego zwrotu, który zagroził jednemu z jego rywali.

Remis 1-1, który zakończył się pojedynkiem w tle Po zdarzeniu, które miało miejsce na terenie zespołu wizytującego. Przy wciąż czystym stanie drużyna prowadzona przez byłego polskiego piłkarza Piotra Novaka miała jedną z pierwszych szans na zdobycie gola z rzutu wolnego z lewego skrzydła.

Jednak te możliwości odwrócenia pierwszego celu się skończyły Czerwona kartka Dla jednego z nich, kiedy Tiru wrócił do przeszłości i wstał Chilijka skończyła najgorzej: pokonała rywalkę.

Pomocnik stracił przytomność na boisku

Pierwsza połowa trwała 22 minuty i nie robiła żadnej różnicy, a Jagiellonia mogła wykorzystać rzut wolny, by zaskoczyć Ponzana. Przemysław Mystkowski rzucił w pole słabe dośrodkowanie, co doprowadziło do odbicia i drugiego zagrywki. był tam, kiedy? Bodgan Teru próbował wykonać występ Chile kilka metrów od małego obszaru Nie wyobrażając sobie, że zamiast w piłkę uderzy głową Michała Kopczyńskiego.

29-letni pomocnik Upadł na trawę zupełnie nieprzytomny Dzięki wpływom i spontanicznie wielu piłkarzy obu drużyn poszło mu z pomocą. Nawet osoba odpowiedzialna za biznes pozostała z nim bardzo niespokojna.

Kiedy Kupchinsky’emu pomógł stanąć na nogi przez personel medyczny obok niego, Sędzia Damien Koss postanowił wręczyć mu czerwoną kartkę Prosto do 27-letniego obrońcy, który zdał sobie sprawę, że to wyraźnie niebezpieczna sprawa.

W międzyczasie trzeba było pomóc Kopczyńskiemu wyjść z pola i w środku Dżul 24 Z Polski wspomniałem o tym Skończyło się to pęknięciem bariery po otrzymaniu ciosu.

Tiru zobaczył czerwoną kartkę po niefortunnym akcie

Gra toczyła się dalej i pomimo posiadania jednego gracza mniej, lokalna drużyna Aż do wyniku w drugiej połowie Po bramce Warty Ponzán, która otworzyła mecz w 63. minucie, bramkę strzelił Tomasz Becquerel, by ogłosić ostateczny wynik (1-1).

z podziałem punktówJagiellonia awansowała na 11. miejsce w lidze polskiej Zagrał 29 punktów w 23 meczach. Z drugiej strony Ponzan pozostał na 13. miejscu z 24 jednostkami, dwa punkty od strefy spadkowej.