Co musi się stać, żeby Real Madryt nie zajął pierwszego miejsca w grupie w Lidze Mistrzów

RB Lipsk Nagle zakończył niepokonaną passę Realu Madryt Na początku tego sezonu upadli Jajka w najwyższej europejskiej konkurencji Pierwszy raz około listopada, ale z ważną poduszką? Nadal daje im świetne możliwości zakończenia fazy grupowej na początku.

Bramkarz Madrytu Thibaut Courtois nie był szczęśliwy, Pokazał swoją złość po klęsce: „Czasami się nam to zdarza. Wychodzimy spać bez stresu, a Ty za to płacisz. Trener go ostrzegł i nadal tak się dzieje. Nie możemy tak wyjść. Strzeliliśmy przed przerwą, ale w drugiej połowie straciliśmy sporo podań – wyjaśnił.

Jednak dla celów klasyfikacyjnych Real Madryt Wygrał pierwsze trzy mecze grupy (0-3 przeciwko Celticowi, 2:0 przeciwko RB Lipsk i 2:1 przeciwko Szachtarowi), więc Biali zdobyli 9 na 9 i strzelili bramki w pierwszej rundzie, odrobili pracę domową i tylko jeden sześciokątny grób. Przejdź do ósmej.

przeciwko Szachtarowi w Polsce był rudiger Gol w ostatniej minucie (1-1) Osoba, która dała przepustkę sportową na bezę. To tak, Madryt zostawił dwa punkty, a we wtorek przegrał z Leizpig w Niemczech, dwa mecze z rzędu bez zwycięstwa, przerywając zwycięską passę i dając Leizpig małe szanse na pierwsze miejsce w grupie F.

Grupy dla Realu Madryt zajmują pierwsze miejsce w grupie

• Jeśli on Real Madryt pokonał Celtic Na Bernabeu (wszystko, co Lipsk robi przeciwko Szachtarowi).
  • Jeśli on Lipsk zremisował lub przegrał z Szachtarem (Pomimo przegranej Madrytu).

Real Madryt zajął drugie miejsce w grupie

• to jest Real Madryt zremisował lub przegrał z Celticem i Lipsk pokonał Shaakther.