Guillermo Ochoa fantastycznie obronił Meksyk i uratował remis z Polską

Guillermo Ochoa fantastycznie obronił Meksyk i uratował remis z Polską

Wpisałem Sporty On

Doha, Katar.- Meksyk Już w debiucie udało mu się obronić punkt Puchar Świata w Katarze 2022po remisie 0:0 z Polską W meczu, w którym mecz nr Guillermo Ochoa, Który uratował meksykańską drużynę przed porażką broniąc rzut karny Dla polskiego strzelca Robert Lewandowski To daje życie „Tri” w grupie, która po dzisiejszych wynikach stała się nieoczekiwanie skomplikowana.

Decydujący moment meczu nastąpił w 55. minucie, kiedy… Hektor Moreno Popełnił faul w polu karnym, po czym sędzia nie wahał się podyktować rzut karny. Natychmiast, Robert Lewandowski Poprosił o piłkę i przygotował się do strzału. Napastnik strzelił prawą nogą w lewą stronę Ochoa, który dobrze pobiegł, po czym skręcił obok bramki i utrzymał wynik we własnej siatce. Meksykański bramkarz stał się bohaterem meczu, dzięki tej interwencji Meksyk nie przegrał.

Źródło: Twitter @fifaworldcup_es

Polska Postawił wszystko na bramkę swojemu jedynemu zawodnikowi w okolicy, który w rzeczywistości nie miał jasnych opcji. Z drugiej strony Meksyk utrzymywał się przy piłce i stwarzał klarowne okazje, szczególnie z lewej strony Hirvinga Lozano; Zabrakło jednak odpowiedniego wykończenia i nie udało im się otworzyć wyniku. Był jednym z najczystszychChuckyKto gonił polskiego bramkarza i kto przyjechał Alexisa Vegę Kto nie miał odpoczynku, aby dokończyć.

W innej opcji ponownie w ten obszar zawędrował środkowy z Lozano i do niego dotarł odważny Znajdując się pomiędzy bramkarzem a obrońcami nie był w stanie odesłać piłki, gdy okazało się, że Polska już w tym zagraniu popełniła faul i bramka została uznana. Europejczycy eksperymentowali z powietrzną piłką nożną jako główną bronią, ale ich gracze nie byli pewni. Po niecelnym rzucie karnym Meksyk Dorósł i szukał zwycięstwa.

Źródło: Twitter @fifaworldcup_es

W ostatnich minutach Gerarda Martino Dał dostęp do Raula Jimeneza i Uriela Antuny, które miały ostatnie możliwości, ale nie były w stanie pomyślnie przeprowadzić swoich działań. Więc, Meksyk, podobnie jak Polska, pozostaje w grupie trzeciej z jednym punktem i dzieli drugie miejsce. I w następnym meczu Reprezentacja Meksyku Twarze Argentynai obecnie jest ostatnim w grupie.

źródło: Trybuna

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *