Krystalizacja przestępczości i nienawiści ›Sport› Granma

Jako dowód jego nienawiści i współudziału w skandalicznym ataku, który rozpętał sport i otoczył Rosję, Międzynarodowa Federacja Siatkówki ogłosiła właśnie, że Ukraina zastąpi naród euroazjatycki na Mistrzostwach Świata mężczyzn, które mają odbyć się w sierpniu przyszłego roku.

Aby uzupełnić zbrodnię, w liście podpisanym przez Ari Chrakę, prezesa Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej, poinformowano, że impreza, na której znalazły się 24 kraje, zmieniła swoje miejsce na wspólne między Polską a Słowenią, „co wraz z innymi Kraje europejskie potencjalnie zjednoczyły się, aby wyeliminować Rosję i zastąpić ją Ukrainą”. Ukraińcy zajmują 23. miejsce w światowych rankingach, ale aby wziąć udział, musieli wygrać mecz w Europie we wrześniu 2021 roku, a tego nie zrobili, co klasyfikuje krok przyznania się jako fałszywy, aby przypodobać się Zachodowi. Sam Graca potwierdził w styczniu tego roku, że turniej jest organizowany od 2018 roku i że Rosjanie założą się, że jest to jedyne miejsce, nie dzielone, dla którego wykonali świetną robotę, dużym kosztem ekonomicznym, i zaprezentują go, po raz pierwszy do dziesięciu miast kraju-gospodarza dla procedury sukcesu w Pucharze Świata. Teraz jąka się, że „rosyjska drużyna mężczyzn nie weźmie udziału w imprezie (z powodu konfliktu z Ukrainą) po tym, jak została uznana za niekwalifikującą się do udziału w międzynarodowych turniejach”. W marcu zeszłego roku pilnie powołano FIVB, wszystkie państwa członkowskie, a na gospodarza wybrano Polskę, mistrza świata z 2018 i 2014 r. Drugim gospodarzem jest Słowenia, która zakwalifikowała się do tegorocznej edycji Mistrzostw Europy. Od momentu powstania w 1952 roku, reprezentujący ZSRR, kraj ten zdobył pięć złotych, dwa srebrne i tyle samo brązu, będąc pierwszym zwycięzcą, a następnie Brazylia, Włochy i Polska z trzema złotymi medalami. W tej historii wybór klasycznej organizacji przez Rosję był niepodważalny, przesiąknięty prestiżem i solidarnością. Udawali przestępstwo i nienawiść.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.