Oto kadra Polski na Katar 2022: Lewandowski ostatni

Oto kadra Polski na Katar 2022: Lewandowski ostatni

Po pokonaniu Szwecji w kwalifikacjach wynikiem 2 do 0, co dało jej bilet na Puchar Świata w Katarze, reprezentacja Europy Wschodniej dostała się do czterech ostatnich międzynarodowych turniejów (dwóch Mistrzostw Europy i dwóch Pucharów Świata) dzięki pracy jest do przodu. Robert Lewandowski.

Wraz z pojawieniem się na ławce rezerwowych Czesława Misceniewicza (pseudonim „polski Mourinho”) po zwolnieniu Paulo Sousy na początku roku, zespół wraz ze swoimi młodymi talentami osiadłymi w Europie podejmie ogromny wysiłek, aby rozegrać dobry turniej i pokonać kwalifikacje grupowe scena.

Cel: wyjść poza scenę i marzyć o czymś więcej

W dziewiątym mundialu Polacy będą próbowali wyjść poza fazę grupową, czego nie udało im się zrobić od mundialu w Meksyku w 1986 roku. W grupie z Argentyną w roli faworytów, Biało-czerwoni będą walczyć o drugie miejsce w grupie, przed Meksykiem i Arabią SaudyjskąI spróbuj zaskoczyć amerykańskich bohaterów.

Grupa C

Skrót: Robert Lewandowski

Kiedy zestawiasz piłkę nożną z Polską, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest forma Robert Lewandowski. Obecny napastnik Bayernu Monachium, wiadomości każdego lata, a tym bardziej ta wiadomość – ponieważ wydaje się, że nie przedłuży kontraktu z niemieckim klubem – zapracował sobie ciężką pracą, aby być zawodnikiem odniesienia dla swojej drużyny.

Uznany przez FIFA za najlepszego zawodnika na świecie przez ostatnie dwa lata, kapitan Polski i najlepszy strzelec wszechczasów z 75 golami będzie chciał postawić drużynę na plecach, aby zapewnić dobry występ w Katarze 2022. Oczywiście tak się nie stanie. sami: Piątek, Zieliński, Bednarek czy Kass mają Ora Berezińskiego z jakością potrzebną do zbudowania zespołu wokół swojego napastnika.

. W grupie z faworytami Argentyny biało-czerwoni będą dążyć do zajęcia drugiego miejsca w grupie, przed Meksykiem i Arabią Saudyjską, i będą się starali zaskoczyć mistrzów Ameryki.

Słabe strony: Problemy w obronie i małe doświadczenie trenera

Zaledwie dwa mecze rozegrane przez Mečniejevica na szczycie polskiej ławki rezerwowych pokazują, że projekt nie został wzmocniony. Małe doświadczenie w bitwie pełnej napięcia, ponieważ Orły Białe mają dobrą siłę ataku, ale bardzo cierpią w obronie; W rezultacie kilkakrotnie nie udało im się zachować czystego konta. Zobaczymy, jak trener o ambitnym stylu poradzi sobie z tymi problemami.

Możliwe wyrównanie

  • jedenasty: Chesneya – Gotówka, Glik, Bednarik, Bieriezyński -Belek, Krychowiak, kierownikSzymańskilewandowski, Zełenski

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *