Polska góruje nad prawnikami

Monclova, Quah.- Grupa Polska Po zwycięstwie 4:0 nad swoim identycznym zespołem zdobywa trzy punkty po raz dwunasty w historii Prawnicyw ramach kategorii (C) działań Mistrzowska Złota Plus Liga Piłkarskaktóre jest obchodzone Mistrzostwa Ligi 2023.

Prawnicy w poszukiwaniu trzech punktów wskoczyli na boisko i przejęli kontrolę nad meczem, wrzucając kilka bramek do bramki przeciwnika, nie powodując jednak żadnych szkód.Polska drużyna stopniowo odzyskiwała piłkę, aż do zdobycia pierwszego gola, który zdobył Mario Mendes.

W drugiej połowie Polska kontrolowała sytuację na boisku i od chwili wejścia na boisko szukała drugiego gola, który powiększyłby różnicę, a strzałem był Jesus Galindo, który wykorzystał dośrodkowanie w polu karnym i zdobył bramkę w bramkę. Przed bramkarzem, który nie mógł zrobić nic, aby uniknąć wyniku.

Atak gości trwał do momentu, gdy trzeciego gola zdobył Gerardo Gonzalez, a w drugiej połowie meczu Polska uderzyła ich kolejnym golem Jesúsa Galindo, a prawnicy mieli kilka wejść z opcją na bramkę. Ale gość po prostu odmówił wjazdu.