Portugalia, Polska, Ghana, Senegal, Tunezja, Maroko i Kamerun na mundial

PortugaliaA PolskaA GhanaA SenegalA TunezjaA Maroko, zachód, zachód słońca A Kamerun Rozszerzyli plakat drużyny eliminacyjnej do Mistrzostw Świata w Katarze 2022, który wciąż musi znać nazwy dwóch drużyn z CONCACAFa także zwycięzcy i zwycięzcy europejskich eliminacji transkontynentalny.

Posortowany procent wyboru:

KONMEBOL: Argentyna, Brazylia, Ekwador, Urugwaj

Europa: Niemcy, Belgia, Chorwacja, Dania, Hiszpania, Francja, Anglia, Holandia, Polska, Portugalia, Serbia, Szwajcaria.

Azja: Arabia Saudyjska, Korea Południowa, Iran, Japonia, Katar (kraj przyjmujący).

CONCACAF: Kanada

Afryka: Kamerun, Ghana, Maroko, Senegal, Tunezja.

W przypadku Meksyku Argentyna Gerardo MartinoTrener piłki nożnej potwierdził, że ma nadzieję wyzdrowieć po podwójnym odwarstwieniu siatkówki w prawym oku, aby móc zająć Lotnisko Co skłoniło go do wyeliminowania „trio” na mundialu 2022 w Katarze.

“Dokonaj separacji Siatkówka oka Część składa się z trybu bańka Od Gaz Aby siatkówka zajęła swoje zwykłe miejsce i dopóki ta bańka się nie rozpuści, nie mogę wspiąć się na szczyt Lotnisko Z powodu presji” – wyjaśnił na konferencji prasowej.

Martino Operacja została wykonana dwukrotnie, aby rozwiązać problem w Oko. Pierwszy był we wrześniu 2021, kiedy przegapił pojedynki gości w finale Oktagonu CONCACAF przeciwko Kostaryce i Panamie.

Trener powróci na ławkę Meksyku w środę przeciwko Zbawiciel w Stadion Aztekówspotkanie odpowiadające ostatniemu dniu Oktagonu, w którym Meksykanie muszą wygrać lub zremisować, aby potwierdzić jeden z trzech biletów na żywo, które są dystrybuowane w CONCACAF do Kataru.

Meksyk Zajmuje trzecie miejsce w oktagonie z 25 punktami, czyli tyle samo Zjednoczone państwopo drugie, już trzy za szefem Kanada; Zbawiciel Jest szósty i został już wyeliminowany.

Z informacjami z EFE

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.