RFEDI prezentuje ponad 40 sportowców roku

RFEDI prezentuje ponad 40 sportowców roku

We wtorek 24 października Królewska Federacja Sportów Zimowych zorganizowała swoje coroczne wydarzenie Przedstawiamy drużyny narodowe Na szklanym dziedzińcu hotelu Monumento San Francisco budynek został już wcześniej uznany za obiekt zainteresowania UNESCOnaśladowca Stolica Galicji. Będą nimi uczestniczący sportowcy, w sumie ponad 40 osób Reprezentuje Hiszpanię Na arenie międzynarodowej w różnych dyscyplinach sportów zimowych w rozpoczętym już sezonie 2023-24. Na imprezie przedstawił ją galicyjski meteorolog Martina Barreiropodświetlony wzrost Z numeru Sportowcy Rafidi W włączenie Palce nowy Specjalizacje, m.in Sportowcy niepełnosprawni I Darmowa dostawa.

Podczas uroczystości zaprezentowano łącznie członków zespołów różnych specjalizacji 12 w narciarstwie alpejskim, 7 w snowboardzie, 4 w narciarstwie dowolnym i dowolnym, 3 w narciarstwie biegowym, 2 w łyżwiarstwie szybkim i 10 w narciarstwie. Po fuzji w RFEDI dołączy także 4 nowych zawodników w dyscyplinach Freeride z dwoma zawodnikami oraz Para-sport z dwoma kolejnymi, narciarzem i snowboardzistą. Spośród nich wszystkich nadal współpracują z dużą grupą monitorującą złożoną z nowych talentów w różnych dyscyplinach.

Rodzina Federalna była szczególnie entuzjastycznie nastawiona do włączenia sportowców niepełnosprawnych i freeride’u. dla niego Ustanowienie To zrozumiałe Szerokość i różnorodność Która stanowi federalną rodzinę sportów zimowych. Sport jest potężnym środkiem integracji i pokonywania przeszkód, a ci sportowcy są inspirującym przykładem wytrwałości, determinacji i pokonywania przeszkód.

mój bios Hiszpania, prezydent Prezes Związku Królewskiego podkreślił nowe projekty Unii, m.in.:

„W tym kontekście chcemy podkreślić znaczenie sportu jako katalizatora włączenia społecznego, niezależnie od umiejętności ludzi czy płci. Teraz dodano Freeride jako prawdziwy wyraz wolności i kreatywności. Wzywamy do równości płci, nie tylko w na boisku, ale także na stanowiskach.” administracyjnych i technicznych, zapewniających kobietom więcej możliwości. Aby promować nasz sport i podnosić naszą wiarygodność na poziomie międzynarodowym, planujemy pięć dużych międzynarodowych wydarzeń zaplanowanych w Hiszpanii na przyszły sezon. Chcemy wyrazić wyrażamy wdzięczność naszym współpracownikom, w tym Xunta de Galicia i galicyjskiej marce odzieżowej „elPulpo” „Oprócz naszych głównych sponsorów: Movistar, Audi i Iberdrola”.

Wybitni międzynarodowi hiszpańscy sportowcy, tacy jak Łukasz Ejibar, aktualny wicemistrz Pucharu Świata SBX w snowboardzie i dyplom olimpijski 2022, Javi Liso, dyplom olimpijski SBX, Kim Salarich, trzeci w slalomie w końcowej klasyfikacji Pucharu Europy i wielokrotny plasujący się w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata w ostatnich sezonach . Łyżwiarka figurowa nie mogła przybyć Keralta Casteltaaktualna wicemistrzyni igrzysk olimpijskich w halfpipe 2022, trenująca do pierwszych zawodów.

Podążaj za Kanał Diario AS na WhatsAppGdzie znajdziesz wszystkie sportowe klucze na dziś.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *