Sześć Nawarczyków w selekcji obiecuje 464 874 euro za sport Nawarry

Muna. AD: Sylvia Gill, Amaya Beluki, Kelly Knunzi, Elisa Archea, Narua Paquidano, Estecho Rodriguez.

gra w piłkę ręczną – Cristina Cabeza, Selekcjoner Wystaw wojownicy Obiecuje, że powołał pięciu graczy z Navary do turnieju Tarazona (25-27 w tym miesiącu), w którym Hiszpania zmierzy się z Węgrami, Polską i Portugalią. Navarrese znajduje się pomiędzy Narua Paquidano (Anitasuna), prawy obrońca Esteixo Rodriguez (Betit Unak), lewy obrońca Amaya Beluki (Malakitz), lewy skrzydłowy Silvia Gil (Malakitz) i obrońca Kelly Nonze Funking (Malakitz). Elisa Aricchia, fizjoterapeutka z Navarry z Helvetia Anaitasuna w Asobal.

Madryt – Wczoraj Rada Ministrów zatwierdziła kryteria przyznania wspólnotom autonomicznym 49 mln euro na modernizację sektora sportowego, z czego Navarra otrzyma 464 874,40 euro. Komponent jest uwzględniony w środowiskowej linii przejściowej planu odbudowy, transformacji i odporności, a fundusze zarządzane przez gminy i miasta autonomiczne Ceuta i Melilla zostaną wykorzystane na całkowitą renowację obiektów sportów wyczynowych i zaawansowanych technologicznie. centra.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *