Zielony powraca! Oto nowa koszulka meksykańska na Katar 2022

Niech Argentyna, Polska i Arabia Saudyjska przejmą władzę, bo Meksyk Masz już gotową tarczę, by stawić im czoła Katar 2022. Cóż, przesadzamy, że powinni się trzymać, ale nie w drugim. W końcu został zaprezentowany New Jersey podrzędny reprezentacja Meksyku I tak, zieleń wróciła.

Zdjęcie: Getty

Adidas i Meksykańska Federacja Piłki Nożnej Zorganizowałem 8 lipca imprezę promującą Koszula, która zagra „Terri” na kolejnym mundialu. W poprzednich dniach pojawiły się różne przecieki, ale oto te dobre.

Meksyk Użycie nie jest doceniane czarny ptak W ostatnich latach po Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. I spójrz na siebie, choć nie wszystkim się to podobało, w reprezentacja Meksyku Nie było mu źle w grach, w których go nosił (tutaj zostawiamy równowagę tobie, abyś wiedział, o czym mówimy).

Oto nowa koszula, którą Meksyk będzie nosił w Katarze 2022

Ale tak czy inaczej, to już za nami i New Jersey Z Meksyk dla niego Globalizm Z Katar Kolor, który zawsze powinien być głównym kolorem koszuli reprezentacja Meksyku: Zielony kolor.

projekt New Jersey on jest Zainspirowany Quetzalempiękny ptak naszego kraju, który został uwieczniony na wiele sposobów. Na górze rozświetla się charakterystyczne upierzenie wspomnianego ptaka podrzędny Nowa koszulka.

Pozostaje nam tylko zapytać, czy Ci się podobało New Jersey podrzędny reprezentacja Meksyku? Lub zagłosuj na nas poniżej, aby się dowiedzieć Jaka jest najbardziej narysowana koszula? Z Meksyk w Globalizm.

Mam na imię Christian, jestem absolwentem UNAM i od 2015 roku jestem związany z tworzeniem treści cyfrowych. Zanim trafiłem do…Więcej

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.