Aplikacja Apple TV pojawi się na telewizorach Philips z systemem Android

TP Vision ogłosiło, że aplikacja Apple TV, w tym Apple TV+, jest już dostępna na urządzeniach Philips Android TV w całej Europie, APMEA i LATAM. W ten sposób właściciele telewizorów Philips Android TV będą mieli pełny i łatwy dostęp do kanałów Apple TV+, Apple TV i innych bezpośrednio ze swojej strony internetowej Smart TV.

Aplikacja Apple TV obejmuje Apple TV+, usługę subskrypcji wideo firmy Apple, która oferuje nagradzane oryginalne programy, a także filmy i filmy dokumentalne. Subskrybenci mogą również oglądać Apple Originals, w tym seriale takie jak „Ted Lasso”, „The Morning Show”, „For All Mankind” i „Servant”, a także filmy takie jak Greyhound, „Palmer” i „The Wolfwalkers”.

Ponadto dzięki aplikacji Apple TV klienci mogą oglądać i oglądać kanały Apple TV, takie jak STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, online i offline, bez reklam i na żądanie, bezpośrednio z aplikacji. Dzięki Chmurze rodzinnej nawet sześciu członków rodziny może udostępniać swoją subskrypcję kanałów Apple TV przy użyciu osobistego identyfikatora Apple ID i hasła. Abonenci mogą również korzystać ze spersonalizowanych rekomendacji oraz dostępu do oprogramowania Apple TV i biblioteki zakupów filmów.

Martijn Smelt, dyrektor ds. marketingu europejskiego TP Vision, stwierdził w tym względzie: „Cieszę się, że możemy dodać Apple TV + – jedną z najlepszych usług transmisji strumieniowej TV – do naszej platformy Android. Dzięki naszej wielokrotnie nagradzanej technologii przetwarzania obrazu i unikalnemu systemowi Ambilight, będziemy mogli teraz dostarczać treści Apple do naszych klientów.TV+ z najwyższą jakością obrazu i dźwięku”.

Od 2021 roku właściciele telewizorów Philips z systemem Android będą mogli korzystać z aplikacji Apple TV preinstalowanej na ekranie głównym telewizora Smart TV. Z kolei osoby ze starszym urządzeniem Android TV (z systemem Android TV 8 lub nowszym) mogą dodać aplikację Apple TV do ulubionych telewizorów za pośrednictwem sklepu z aplikacjami Google Play™. Aplikację Apple TV można również znaleźć w aplikacji Kolekcja Philips.

Pełny pakiet Philips Android TV obejmuje obsługę Dolby Vision™ i Dolby Atmos™, które współpracują z funkcją Ambilight — w której oświetlenie LED z tyłu telewizora wyświetla precyzyjnie dopasowaną aurę kolorowego światła do wyświetlanego obrazu — oraz będzie dostarczać treści Apple TV+, zapewniając wysoką jakość oglądania filmów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *