Argentyna przegrała z Polską w ostatnim meczu towarzyskim przed mundialem

Reprezentacja wróciła do Polski, by rozegrać swój ostatni mecz towarzyski przed rozpoczynającymi się w piątek mundialu Argentyna zadebiutuje przeciwko Iranowi w Lublanie w sobotę o 12.30Stolica Słowenii to kolejny kraj-gospodarz Pucharu, którego głównymi organizatorami są Polacy i dwukrotni mistrzowie świata.

Lima i Gallego w sieci.

mecz w tę środę Polacy zakończyli 4:0 z wynikiem 25-15, 25-17, 25-23 i 25-21 (trenerzy zdecydowali się na dogrywkę). Na zatłoczonym stadionie Spotka w Katowicach, rodzimym polskim stadionie pucharowym, odbędzie się większość meczów (pierwszy mecz, finał), z wyjątkiem sześciu, które zostaną rozegrane w Gliwicach, w pobliżu i na zachód od poprzedniego turnieju.

Serb Nikola Gravic zakończył home run Hubert Jersey Wagner Memorial trzema zwycięstwami i bez setów. Zamiast tego Argentyna pokonała Serbię (3-1), a następnie padła w ręce Polaków (3-0) i Irańczyków (3-2), przy czym oba upadki były nieco inne.

Sprawdź to też

Przygotowania Argentyny do mistrzostw świata zakończyły się porażką

Formacja weszła jako otwieracze przeciwko Polsce, która dzieli grupę z Meksykiem, USA i Bułgarią. Luciano de Cecco uzbrojony; Bruno Lima z przeciwnej strony; odniesienia do Facundo Conte i Ezequiela Palacios; Joaquin Gallego gra na środkowym obronie, a Santiago Danani na libero. Co do drugiego środkowego obrońcy, zaczął Dla kogo grał Nicolas Serba i grał w Tokio 2020 (w rzeczywistości zdobył ostatni punkt za brązowy medal przeciwko Brazylii), Augustin Loser.. Weszli również Pablo Kukartsev, Mathias Sanchez i Luciano Palonsky.

Argentyna prowadziła 5-4, po czym set poszedł na korzyść miejscowych. Zdobył pierwszego gościa w wieku 21-17 z 5 punktami od Kamila Semenyuka w 23′ i kolejnymi 5 punktami od Bartosa Kurka.Lima zdominowała tablicę wyników z 4 bramkami, aby zgromadzić 70% skuteczności ataku przeciwko 61% Argentyny.

Drugi facet, wyreżyserowany przez Marcelo Mendesa, wyszedł tak samo, z wyjątkiem Balonsky dla Palacios i te same zmiany, dodając Martina Ramosa jako główny kontrast. Polska szybko objęła prowadzenie (8-3, 16-8) i ostatecznie powiększyła ją parą rajdów 3:0. Semenyuk pokonał to z 8 punktami.

Argentyna padła z niepokonaną Polską

Trzeci walczył więcej. Ramos został u Gallego, tak samo z resztą (Palonski był napiwkiem). Nowością był wpis Johna Martineza, którego DD przejął jako drugi libero, ale wszedł na swoje pierwotne stanowisko, uwagai zakończył jako najlepszy strzelec seta z 4 (trzy zabójstwa i blok). Wchodząc do drugiego seta w Polsce, otwierający Tomas Fornell zaliczył w ostatnim secie 7 biegów.

Wszedł do czwartego rozdziału Sanchez jako punktowy; Kukartsev z przeciwnej strony; Ramos i Gallego byli środkowymi obrońcami; Tipps, Conte i Martinez, z Danani jako libero. W tej formacji reprezentacja mieściła się w przedziale 17-18, aż do ataku Łukasza Kaczmarka i bloku Klausa Karola wyszło na istotne prowadzenie (20-17), które zostało zredukowane dwoma punktami ataku Martineza. (21). -22), bardzo niezawodny w tamtym czasie. Jednak Polska ponownie ją przedłużyła i zajęła.

Kukartsev, Lucer i Palacios wygrali z Serbią "Próbka postaci"

Liczby i znaki

Jeśli chodzi o ostateczne dane, lokalni zyskali przewagę we wszystkich obszarach: Punkty ataku (58 do 48), bloki (12-6), asy (8-39) i wiele błędów (22-23). Conte i Lima to argentyńscy gracze z 10 bramkami każdy; Ramos zaliczył 9 rund, a Kukartsev i Martinez po 8 rund. Następnie dodali: Serba (5), Gallego (4), Palonski (3), Palacios (1) i Di Cecco (1). Luciano Vicentin i Agustin Loser byli jedynymi, którzy nie zagrali w 14-osobowym składzie.

Marcelo Mendesa.

Do tej pory przygotowania reprezentacji do turnieju odbywały się w Słowenii, która czekała na swój debiut z Iranem. W poniedziałek pojawi się ponownie przeciwko Holandii i zakończy fazę w środę. Egipt.