Będziemy (w końcu) mieć telefon komórkowy, który ładuje się z mocą 125 W

w Realme Nie dotrzymali pierwotnej obietnicy. gdy Wprowadziliśmy UltraDART Szybkie ładowanie odbyło się w lipcu 2020 r., aby telefon komórkowy obsługujący tę technologię miał zapewnić w sierpniu tego roku.

Nie było tam wtedy, a ponad rok później ten telefon nadal się nie pojawia. Jednak w Realme teraz potwierdzają, że ten smartfon pojawi się w przyszłym roku i oczywiście Obciążenie przy 125 watach będzie jednym z głównych argumentów Urządzenie, które z pozoru byłoby najbardziej ambitne w historii firmy.

Czy 2022 będzie rokiem superszybkiego ładowania?

Zademonstrowana przeze mnie technologia UltraDART wykazała naprawdę imponującą prędkość ładowania: w zastosowanym prototypie, z baterią 4000 mAh, 33% można pobrać w zaledwie 3 minuty.

System jest skonfigurowany tak, aby zmaksymalizować współczynnik konwersji (98%, prawie żadna energia nie jest tracona w procesie) i kontrola temperatury, który dzięki zastosowaniu przewodzącego żelu i układu warstw grafitu nie podnosi się powyżej 40°C.

Ciekawe, czy ma to skutki uboczne na Degradacja litu Baterii używanych w tych telefonach komórkowych, ale prawda jest taka, że ​​w Realme Wygląda na to, że w końcu jest gotowy do wydania smartfona wykorzystującego tę technologię.

Potwierdził to Madhav Sheth, dyrektor generalny firmy w Europie, który zdradził, że firma się do tego przygotowuje Premiera „Super Distinguished Pioneer” Kto będzie częścią rodziny GT – ostatni członek tej rodziny? To jest najnowszy GT Neo2– i że będzie wyposażony w technologię UltraDART do szybkiego ładowania.

Nie są znane żadne inne szczegóły dotyczące przyszłej stacji, ale wygląda na to, że Realme zrobi krok naprzód w stosunku do swojej tradycyjnej filozofii Aby zaoferować świetny stosunek ceny do wydajności, zamienisz się trochę w terminale, które być może są droższe, ale mogą pochwalić się na przykład tak ultraszybkim ładowaniem.

przez | Programiści XDA

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *