Chwalona Monument Valley przeskakuje z urządzenia mobilnego na komputer: teraz dostępna na Steam

dwie gry dla nasBrytyjskie studio specjalizujące się w prostych i grywalnych grach logicznych w stylu technologicznym na telefony komórkowe i tablety, wystartowało we wtorek, 12 lipca. Monument Valley: edycja panoramiczna s Monument Valley 2: Edycja panoramiczna na PC przez parowy. Wersja na PC tej przygodowej układanki zawiera wiele ulepszeń, w tym m.in poszerzyć perspektywę Poziomy oparte na statusach służą do pokazywania lub oznaczania miejsc wokół etapów Puzzle oparte na drabinach Eschera w całości.

Wersja na PC pozwala na grę w HD, a nawet w formacie Ultraszybkie ekrany 21:9. Obejmuje również wszystkich Dodatki i zawartość do pobrania (DLC) Wydany dla obu gier. Każdy zestaw jest wyceniany osobno na 6,99 , która została zmniejszona do 19 lipca o 15% do 5,94. Jest również dostępny Monument Valley: zakres panoramicznyczyli pakiet zawierający obie gry w cenie 13.99 o 28% do 10.10 od wtorku przyszłego tygodnia.

„Trwać Podróż przebaczenia z IdaCicha księżniczka przez niemożliwe środowiska i iluzoryczne zagadki. Wypróbuj tego rodzaju grę Zagadka spokoju i medytacji Manipuluj reliktami i twórz wyrafinowane ścieżki eksploracji Nowe, surrealistyczne i tajemnicze światyPrzeczytaj oficjalne podsumowanie. Wejdź do nowego i rozszerzonego świata Monument Valley: edycja panoramicznai doświadczaj bardziej intrygujących niemożliwości niż kiedykolwiek wcześniej”.

praca w dwóch grach Dolina Pomników 3Ale zanim przybył Desta: wspomnienia pomiędzy

ustwo games stało się jednym z obowiązkowych niezależnych studiów deweloperskich. po, po szlak wielorybów (2011) i blup blup (2013), influencer wydany Dolina Pomników W 2014 roku, co było tak istotne, że w końcu się w nim pojawił dom z papieru. Śledzono grę w wirtualnej rzeczywistości koniec krainA Dolina Pomników IIA Zbieraj ostrożnie (tytuł premierowy Apple Arcade) i tytuł osadzony w Hiszpanii ALBA: Przygoda z dziką przyrodąDostępne na Apple Arcade, PC, Switch, PlayStation i Xbox.

w 2019 ogłosił, że nad tym pracują Dolina Pomników 3, ale przynajmniej zanim nadejdzie kolejna gra. To jest o Desta: wspomnienia pomiędzy, ogłoszony na konferencji Summer Game Fest na Netflix. To gra, która łączy drybling i strategię w wyłomie s Hades. Nie wiadomo, na jakich platformach będzie on dostępny, poza na jakie zostanie wydany Android, iPhone i iPad w ramach abonamentu z Netflixa.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.