Cubana został brutalnie zaatakowany przez psy w Miami

Cubana został brutalnie zaatakowany przez psy w Miami

Kubańska mieszkanka Miami, 53-letnia Gemma Garcia, przeżyła w tym tygodniu brutalny atak dwóch psów na obrzeżach swojego małego domu w tym mieście na południowej Florydzie. Ameryka

Kobieta trafiła do szpitala w Jackson Memorial Hospital w Miami i powiedziała kanałowi informacyjnemu, że nigdy nie myślała, że ​​wychodząc ze swojego małego mieszkania, znajdującego się w tym mieście, stanie się ofiarą tych zwierząt. Kobieta została zaatakowana, nic wcześniej nie robiąc.

Wskazała, że ​​wielu mieszkańców okolicy pomogło jej, gdy usłyszeli krzyki kobiety, interweniowali i zdołali odciągnąć psy od ofiary, która była już w alarmującym stanie. Po kilku minutach policja odpowiedziała na wezwania pomocy i podczas gdy jeden z funkcjonariuszy złapał jednego z psów, drugi został zmuszony do zastrzelenia go, ponieważ on również chciał ich zaatakować. Potem psy odeszły i żadnemu z nich nie stała się krzywda.

Atak psa w Miami

Atak tych psów został zgłoszony dziś o świcie, w piątek, w sektorze mieszkaniowym Calle 66 i Fourth Avenue w północno-zachodnim Miami na południowej Florydzie. Poszkodowany poinformował również, że czeka teraz na wyniki badań lekarskich, które wykażą, czy jedno z ugryzień ostatecznie spowodowało poważne uszkodzenie jednego z jego kolan.

Miami Telemundo poinformowało również tego samego dnia, że ​​​​nagrania wideo z ochrony pokazały kilku funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia i dwa psy swobodnie wędrujące po ulicach, co wskazywało, że pomimo oddania strzałów w celu zdystansowania ich od części policji, nic im się nie stało. .

W czerwcu tego roku oficjalne źródła podały, że Miami jest jednym z 25 miast w USA, które odnotowały największą liczbę ataków psów na pracowników takich jak firmy pocztowe, którzy pracują na ulicach.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *