Jego potencjalna mapa wyciekła w Vice City

W miarę upływu roku Plotki o nim GTA 6 Będą też bardziej stabilne. Faktem jest, że rozwój już trwa Gry rockowe, Jednak ich Daktyle Wyświetlacz i uruchomienie pozostają tajemnicą. Mimo to przecieka od zeszłego roku Informacja Klucz, który daje nam lepsze wyobrażenie o tym, co nas czeka. Oczywiście żaden raport nie może dostarczyć tylu opinii, co te, które znasz dzisiaj.

Zanim przejdziesz dalej, musisz to wiedzieć Informacje nie są oficjalne i mądrze jest się uspokoić. Wycieki zdarzają się cały czas i nie wszystkie z nich są prawdziwe.

Niedawno po mapie zaczął krążyć obraz przypuszczalnie należący do jakiejś wyspy GTA 6. Substancja pojawiła się w 4chan, chociaż rozszerzyła się w późniejszych godzinach Reddit I inne platformy społecznościowe. Możesz to zobaczyć poniżej:

Teraz jest kilka punktów, które wymagają wyjaśnienia. Przede wszystkim to To nie pierwszy raz, kiedy był częścią sceny GTA 6. W rzeczywistości niektórzy widzowie pomylili weekendowy przeciek z przeciekiem z października 2020 r. I nie winimy ich, ponieważ zdjęcia są takie same. Możesz porównać swój związek z przeciekiem z poprzedniego roku:

Co się potem dzieje? Widocznie, Obie wyspy są częścią tej samej mapy. Najnowsza będzie jednak główną wyspą GTA 6Podczas gdy drugi to obszar drugorzędny z dala od dużego miasta. Na Reddicie nie tracili czasu i faktycznie odtworzyli układ mapy w oparciu o plik Stary przeciek z 2018 roku:

Teraz jesteś zdecydowanie świadomy plotek, które to przewidują GTA 6 Zostanie ustawiony Męt. Z tego, co widzimy na zdjęciach, przynajmniej największa czysta wyspa Zainspirowany obszarem Biscayne Bay w Miami. Użytkownik Nicktestbranch z Fora GTA Stwórz porównanie przefiltrowanego obrazu z powyższym widokiem zatoki z lotu ptaka – uzyskanym z Google Maps. Jest bardzo podobny, prawda?

Ponownie zwracamy uwagę, że Rockstar Games nic nie potwierdza. Nie jest wykluczone, że jest to nawet dobry montaż budujący rozmowę w społeczności, która pragnie poznać oficjalne szczegóły GTA 6. Chociaż z drugiej strony też o tym pamiętamy Mapa Red Dead Redemption 2 Wyciekło Na dwa lata przed jego ogłoszeniem nikt nie zwrócił na to uwagi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *