Możesz teraz zainstalować najnowszą GCam 8.5 na wszystkich urządzeniach Xiaomi, aby ulepszyć ich aparaty – Xiaomi News

Algorytmy stojące za aplikacją fotograficzną Google Pixel są w stanie generować niesamowite zdjęcia. Jego jakość obrazu jest tak popularna, że ​​wielu programistów przejęło tę aplikację i ją stworzyło Dostosowuje się do wszystkich rodzajów urządzeń z systemem AndroidNawet telefony Xiaomi.

Czy jesteś zainteresowany ulepszeniem swojego aparatu mobilnego? Cóż, teraz możesz pobrać plik GCam 8,5 Na wszystkich tych urządzeniach Xiaomi, W ten sposób ulepszając aparat tych i uzyskać bardziej imponujące i profesjonalne zdjęcia.

Pobierz teraz GCam 8.5 na wszystkie telefony komórkowe Xiaomi

Deweloper BSG, znany z uruchamiania GCam Designs Kompatybilny z telefonami Xiaomi i wieloma innymi urządzeniamiAktualizacja wprowadziła 8.5.300. Ulepszona wersja poprzednika 8.4.300. Mody Google Camera często wykorzystują pełne możliwości aparatów urządzenia Redmi, dostarczając świetne zdjęcia nawet w słabym oświetleniu.

Szczegółowo, publiczna wersja moda 8.5.300 opracowana przez BSG zawiera następujące ulepszenia dla telefonów z systemem Android i Xiaomi:

 • Dodano opcję „identyfikator sesji” dla trybów fotograficznych, upływu czasu i różnych ustawień FPS, takich jak 24, 30 i 60.
 • Teraz możliwe jest korzystanie z galerii innych firm.
 • Na niektórych urządzeniach wydajność jest ustalona.
 • Błąd został naprawiony w trybie.

Mody GCam mają być uniwersalnymi aplikacjami na wszystkie urządzenia z Androidem. Oczywiście jest jeszcze wiele do osiągnięcia, aby osiągnąć ten cel, ponieważ istnieją pewne ograniczenia, które należy wziąć pod uwagę. Na przykład musisz posiadać telefon komórkowy Obsługa API Camera2 Lub mieć Minimalny Android 10.

Jednak wersja 8.5.30BSG GCam w wersji 0 może działać płynnie na wszystkich tych urządzeniach Xiaomi:

 • Mały X2
 • Mały X3
 • POCO X3 Pro
 • Redmi Uwaga 7 Pro
 • Uwaga Redmi 10
 • Uwaga Redmi 10 Pro
 • Wszystkie serie Redmi Note 11

Jak pobrać nową wersję BSG GCam?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to upewnić się, że Twój telefon Xiaomi jest włączony Instaluj aplikacje z nieznanych źródeł. Jest to niezbędny krok, aby móc prawidłowo otworzyć plik APK. Po potwierdzeniu wejdź do przeglądarki telefonu i pobierz aplikację z poniższego linku:

Następnie otwórz plik APK z folderu przechowywania i Nadaj mu wszystkie niezbędne uprawnienia, aby działało. W ten sposób aplikacja GCam 8.5 będzie mogła swobodnie pracować na telefonie Xiaomi. Po zrobieniu pierwszych zdjęć zauważysz zmianę jakości obrazu, którą może zaoferować tylko aparat Google Pixel.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.