Najbardziej niesamowite obrazy kosmosu, jakie kiedykolwiek widziano

Najbardziej niesamowite obrazy kosmosu, jakie kiedykolwiek widziano

Dali to do zrozumienia the Najfajniejsze zdjęcia kosmosuRównież Uchwycony w czerwcu 2023 r. Tam nie tylko wyraźnie obserwowany w droga Mlecznaale także ku innej niespodziance Odkrycia naukowe.

Wybór najbardziej prestiżowego brytyjskiego magazynu Natura Ma zdjęcia Zorza polarna lub kolorowe chmury na niebie, małe roboty w wodzie, wulkany a nawet A Śmiertelna broń sprzed 3000 lat stary.

Najważniejsze obrazy naukowe z czerwca 2023 r

„Gwiaździste niebo” Stephana Liebermana

To zdjęcie udało się zrobić Łuk Drogi MlecznejNad baobabami na wyspie Madagaskar. Stefan Liebermann był jednym z 25 wybranych do „Fotograf Drogi Mlecznej Roku„.

To zdjęcie znaczy dla mnie tak wiele, że nawet nie mogę ci tego powiedzieć Jak trudno jest to znieść? — powiedział Libermann. Dodał: „Od warunków drogowych po uzbrojonych ochroniarzy, którzy chronią cię podczas robienia zdjęć, To wszystko było przygodą”.

Porządek anarchii Gustavo Gardi

Pojawi się dodatkowy obraz wzór który powstaje, gdy a dziesiątki mikroskopijnych robotów Zostały wrzucone do wody i zaczęły wirować z pola magnetycznego.

Naukowcy byli w stanie wykazać, że mogą zaprogramować drobnoustroje, aby zlepiały się i poruszały, przy czym największe znajdują się w środku, a najmniejsze na zewnątrz.

Krajobraz lawy autorstwa USGS

Jest to widok wulkanu z lotu ptaka Kilauea na Hawajach. wybuchł ponownie 7 czerwca 2023 r., I twórz wspaniałe krajobrazy świecącej lawy.

Tworzenie światła gwiazd

Imponujące zdjęcie pokazuje cztery potężne wiązki laserowe reprezentowane przez największy teleskop na pustyni AtacamaW Papryczka chili. Światła sprawiają, że atomy sodu w atmosferze świecą jak sztuczne gwiazdy.

Zapowiedź Apokalipsy, która nastąpi już za dwa tygodnie: „Popiół i dym wzniosą się ponad niebo”

On Bardzo duży teleskopw reżyserii Europejskie Obserwatorium PołudniowePierwsze zdjęcia dostała 25 lat temu. Obecnie specjalizuje się w śledztwach czarne dziury.

Zabójcza broń autorstwa Archologie-Bro Dr. Woidich / Sergiu Tifui

W takim przypadku pojawi się obraz Miecz z brązu kto posiada więcej niż 3000 lat Od czasów starożytnych nadal zachowuje swój blask. Odkryto go podczas wykopalisk południowe Niemcy.

myślałem że to był Królewski pistolet I to nie tylko do dekoracji, jak to ma miejsce w przypadku wielu innych zachowanych mieczy z epoki brązu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *