Premiera Lost Ark Western przełożona na 2022

Smilegate i Gry Amazon Przesuwają wydanie na początek 2022 r., aby dać wystarczająco dużo czasu na przetworzenie opinii na temat gry i technicznej wydajności alfa, która miała miejsce w czerwcu. Takie postępowanie daje zespołom przerwę na wprowadzenie gry tam, gdzie powinna, bez przeciążania projektantów.

Długie oświadczenie opublikowane na oficjalnym koncie gry na Twitterze ujawniło, że podczas pełnej premiery brakująca trumna Zamknięta beta została opóźniona z 4 na 9 listopada, dając graczom kolejną szansę zanurzenia się w świecie Arkecia. Osoby, które kupiły pakiet podstawowy do gry, będą miały dostęp do wersji próbnej. Wszyscy inni będą musieli zarejestrować się na stronie gry.

Obejrzyj zwiastun pierwszej zapowiedzi, aby zobaczyć grę w akcji. Po prostu zignoruj ​​części, które mówią, że nadchodzi”Tej jesieniAby lepiej informować graczy na bieżąco, Smilegate obiecuje również comiesięczne aktualizacje i uruchomi swój kanał i fora Discord w październiku.

Chodzi o to, aby mieć aktywną społeczność testerów i wpływowych twórców programistów, aby wchodzić w interakcje i absorbować opinie po nadejściu zamkniętej wersji beta. brakująca trumna Został uruchomiony w Korei w 2018 roku i trafi na Zachód dzięki Gry Amazon. Ta wieloosobowa gra fabularna będzie darmowa i skupi się na graczach walczących z demonicznym smokiem o imieniu Kazeros, który powraca po tym, jak został wcześniej pokonany przez resztkę znaną jako Arca.

Gra obejmuje siedem głównych kontynentów i zawiera zarówno elementy PvE, jak i PvP. Klasy dla pięciu graczy — Wojownik, Artysta sztuk walki, Strzelec, Mag i Zabójca — mają po cztery podklasy, a ogólna akcja jest bardziej wypełniona akcją niż przeciętne MMO. Ciekawie byłoby poznać jego cenę na Zachodzie, zwłaszcza w porównaniu z popularnymi konkurentami, takimi jak Final Fantasy XIV i świat puszek.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *