Santiago Naveda zadebiutował w Legnicy w lidze polskiej

Były meksykański Amerykanin wszedł jako rezerwowy w 70. minucie po porażce swojej drużyny.

Santi Naveda zadebiutował w polskiej lidze z Legnicą

Za pomocą: Patty Teran

Dodaj nas do swojego ekranu głównego, aby ułatwić i przyspieszyć odwiedzanie nas

Santiago Naveda

Wprowadzony do Legnicy

W lidze Polska przegrana 1:0 z Zagłębiem Lubin; Meksykanin wszedł z rezerwy w 70. minucie.

Były gracz z USA

Rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i wszedł jako zmiennik Sugi w 70. minucie. Bramka przeciwnika padła z samobója Jona Aurtenetxe.

Drużyna młodzieżowa Ameryka Nosił koszulkę z numerem 15 i znajdował się w centrum pola, wykonując biegi w obronie i do przodu, w tym osłonę na obu skrzydłach.

The Legnica To jest pod stołem Ekstraklasy 17 miejsce z jednym punktem po czterech dniach.

Gol samobójczy w 52. minucie przypieczętował mecz John ArtenetxWszedł w pole, próbując uniknąć dośrodkowania, ale na jego nieszczęście piłka trafiła go w kolano i odbiła w tył siatki.

W której drużynie gra Shanti Naveda?

Reprezentacja Meksyku została założona w 1971 roku i uczestniczy w EkstraklasyPierwsza dywizja piłki nożnej Polska. Choć drużyna nigdy nie była mistrzem ligi, zdążyła już zdobyć Puchar Polski w sezonie 1991-1992.

W swojej historii znany jest jako klub oprawiony w miedzi Polska.

To oficjalne: meksykański legion w Europie rośnie wraz z Naveda

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."