Tillion White: Alexander Bowetkin nigdy nie miał Govt-19

Dwaj zawodnicy wagi ciężkiej mają wreszcie spotkać się na Gibraltarze pod koniec marca.

Brytyjski bojownik Tillian White zaktualizował to, co Alexander Bowetkin twierdził, że jest podróbką jego wirusa koronowego.

Podczas pierwszych fal wybuchu wirusa koronowego Matsroom pokonał Bowetkina White’a w sierpniu 2020 roku w finale serii obozów letnich. Walki odbywały się w ich siedzibie w Brentwood, a ring znajdował się na zewnątrz, zgodnie z przepisami Govt-19.

Po dwukrotnym wysłaniu na płótno Rosjanin zadał zaskakujący cios nokautujący, a White natychmiast zdecydował się użyć swojej sekcji restartu.

Pierwszą datę ustalono na listopad, a następnie styczeń, ale Bowetkin doznał przedłużonej ekspozycji na wirusa koronowego, co przeniosło walkę na 27 marca, aby odbyć się na Gibraltarze. Walki będą pokazywane w DAZN w niektórych regionach.

– powiedział White Słońce Uważa, że ​​twierdzenia Bowetkina o jego infekcji koronawirusem są sposobem na przygotowanie więcej czasu na każdą walkę.

„On nigdy nie miał kowboja” – powiedział White.

„Chciał mieć więcej czasu na trening lub przygotowania.

„Nie wyleczyłeś się z wirusa koronowego z dnia na dzień. To był cudowny powrót do zdrowia. Ale to boks i jestem przyzwyczajony do wszystkich gier i sztuczek.

„Dla kogoś, kto otrzymał Govt, widział lepiej na zdjęciach niż ja kiedykolwiek wcześniej! Nie wiem, czy byłoby miło, gdyby ktoś wyszedł z choroby. Na szczęście walka toczy się teraz, nie ma już opóźnień i jesteśmy gotowi się trząść. ”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *