Ukończ Pierścień Eldenów bez atakowania wrogów i bossów.

Na wszystko są gracze, jeśli kilka dni temu podzieliliśmy się z wami rekordem świata Ukończ Pierścień Eldenów w jak najkrótszym czasieTeraz możesz zobaczyć, jak użytkownik go ukończył, nie zabijając wrogów ani bossów.

Pewnie się zastanawiasz, jak mógł wtedy dokonać takiego wyczynu Wielu bossów w grze jest obowiązkowych Zabij ich, aby przejść dalej, ponieważ ma to dobre wytłumaczenie. słynny youtuber, żelazny ananas Był odpowiedzialny za osiągnięcie tego pokojowego wyczynu w Elden Ring, przechodząc grę bez atakowania nikogo, a dla ostatecznych bossów używał przywołania, prochu i zaklęć uzdrawiających NPC, dzięki czemu nie wykonał ani jednego ciosu.

Elden Ring zakończył się bez zabijania wrogów

Używam również innych funkcji, które sama gra daje ci, dzięki czemu nie musisz walczyć, a niektóre, jeśli znajdziesz sposób, aby spadła z klifu i nie musisz z tym walczyć. Krótko mówiąc, zrobił wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć walki i dla tych, którzy nie mieli innego wyjścia, jak poradzić sobie z NPC i magią uzdrawiającą w grze, jest bez wątpienia wizjonerem, którego możecie zobaczyć poniżej.

Poniższy film zawiera spoileryJeśli nie ukończyłeś gry, radzimy nie oglądać jej, aby nie wyprzedzić siebie.

Pokojowo: Ukończ Elden Ring bez atakowania wrogów i bossów - przekręć pierścień, dokończ Elden Rin bez zabijania żadnego wroga i nie przegap przepisu, aby to zrobić.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.