Zełenski opuszcza Polskę, aby eskalować konflikt dyplomatyczny między obydwoma krajami

Zełenski opuszcza Polskę, aby eskalować konflikt dyplomatyczny między obydwoma krajami

Po kilku dniach pobytu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Zełenski, który nie wrócił do domu, przejechał przez terytorium Polski, gdzie z dwóch powodów skierował kilka przyjacielskich słów w celu załagodzenia konfliktu dyplomatycznego między obydwoma krajami. Papież krytykuje Polskę za ogłoszenie pomocy wojskowej dla Ukrainy Franciszek wierzy, że ten gest pogłębi cierpienia narodu ukraińskiego.

Vizinhos i até partnerzy przeżywamy delikatny moment na Ukrainie i w Polsce. Aby chronić lokalnych rolników, Polacy utrzymali embargo na ukraińskie zboże. Kijów nie zgadza się z tym i nie używa przyjaznych słów, aby wyrazić swoje zdanie.

Ironia dyplomatyczna nasiliła się dzisiaj i kilka dni temu Polska ogłosiła, że ​​zaprzestanie wysyłania broni na Ukrainę. Ten gest nie został wykonany pomiędzy partnerami z NATO, niczym innym.

Zełenski, który oskarżył Warszawę o pomoc Moskwie, niedzielę spędził w Polsce w drodze do domu z kilkudniowej wizyty w USA i Kanadzie.

Nenhum Polski przywódca, czyli receebeu, próbował dać trochę wody w Fervurze, dziękując wielu lokalnym ochotnikom lub wielu, którzy walczyli na Ukrainie podczas wojny. Inny kraj, Polska, przyjął ponad 900 000 ukraińskich uchodźców.

Rzecznik polskiego rządu przyznał, że pomoc zakończy się w przyszłym roku przyznaniem Ukraińcom warunków pobytu, zezwoleń na pracę, bezpłatnego dostępu do szkół, leczenia i świadczeń rodzinnych.

Po tym kryzysie rozpoczęła się szczęśliwa deklaracja między obydwoma krajami

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *