Acciona wybuduje 1300 domów w Hiszpanii, Meksyku i Polsce

Acciona wybuduje 1300 domów w Hiszpanii, Meksyku i Polsce

Tym samym spółka wznawia działalność zarzuconą przed kryzysem.

Acciona ogłosiła dzisiaj swój powrót do branży budowy i sprzedaży domów wraz z wprowadzeniem na rynek 16 awansów, trzynaście z nich w Hiszpanii, reszta w Meksyku i Polscektóra obejmie budowę 1300 mieszkań, jak poinformował w środę dyrektor ds. rozwoju korporacyjnego spółki, Juan Moro Lara.

Grupa kierowana przez José Manuela Entrecanalesa zaznacza swój powrót do tego sektora poprzez ponowne przemyślenie, jakie podjęła w odniesieniu do swoich aktywów nieruchomościowych, zgrupowanych w ACCIONA NIERUCHOMOŚCIpo zeszłym roku wykluczyła możliwość konwersji na SOCIMI i upublicznienia.

Nowa strategia Acciona Real Estate obejmuje: Sprzedam firmę zajmującą się wynajmem mieszkań Do partnera przemysłowego, Sprzedaje pozostały majątek (budynki i hotele) indywidualnie i korzystają z portfela gruntów Znów budujemy domy I skorzystaj z rozwoju rynku mieszkaniowego.

Jeśli chodzi o portfel spółki obejmujący 1400 mieszkań na wynajem, według źródeł rynkowych Acciona będzie negocjować integrację z SOCIMI. Mieszkanie Teesta W zamian za udział w jej kapitale.

Na koniec 2016 roku osiągnięto wartość aktywów nieruchomościowych grupy 1110 milionów euro.

Zakończyła swoją obecność w Stanach Zjednoczonych poprzez swoją działalność infrastrukturalną

Dyrektor generalny Acciona ds. infrastruktury, Luis Castilla, zauważył, że grupa pracuje obecnie nad wejściem do Stanów Zjednoczonych ze swoją działalnością koncesyjną, biorąc pod uwagę, że spółka Konkurs na różne projekty Tego typu w kraju Ameryki Północnej.

Osiągnięcie którejkolwiek z tych operacji oznacza, że ​​firma osiągnie swój cel, jakim jest pozycjonowanie się w strategicznym kraju, w którym jest już obecna poprzez swoją działalność. odnawialne.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *