Europejskie spotkanie filmowe: gdzie obejrzeć filmy

Nagłówki zachęcają do refleksji na temat nierówności, upodmiotowienia, dyskryminacji, wykluczenia i nie tylko.

Plik Delegacja Unii Europejskiej w Argentynie Wprowadzono drugi etap XVII edycja European Film Encounter (ECE), Zawiera wybór 19 filmów z Niemcy, Austria, Belgia, Chorwacja, Dania, Słowenia, Hiszpania, Finlandia, Francja, Włochy, Polska, Portugalia, Rumunia i Szwecja.

Wydarzenie odbędzie się przy koordynacji delegacji i we współpracy z ambasadami i instytutami kultury państw członkowskich Unii Europejskiej zlokalizowanymi w kraju, w maju 2021 roku.

Dzięki odnowionemu programowaniu i perspektywie płci, tytuły zachęcają nas do refleksji na temat nierówności, upodmiotowienia, dyskryminacji, wykluczenia i nie tylko. Filmy będą dostępne bezpłatnie po zalogowaniu się Strona Europejskiego Spotkania Filmowego.

Niektóre z godnych uwagi tytułów to „Erik & Erika”, „Emma Peeters”, „Tú me llevas”, „Idealna normalna rodzina”, „Mój ostatni rok jako przegrany”, „Lo que arde” i „Helsinki Mansplaining Massacre” I również “Jestem Greta”, Co następuje po historii Greta Thunberg.

W tym roku różne formy współpracy wzbogacą programowanie i wydarzenia specjalne. Przede wszystkim European Film Encounter Inicjatywa Spotlight Organizacja Narodów Zjednoczonych i Unia Europejska promowały eliminację wszelkich form przemocy wobec kobiet i dziewcząt w kontemplacyjnym działaniu opartym na wspólnej analizie filmu programowego poruszającego kwestię przemocy.

Z kolei Europejska Komisja Gospodarcza ściśle współpracowała z XIX Międzynarodowy Festiwal Filmów o Prawach Człowieka (FICDH) Aby wspólnie zaprezentować francuski film „Dziewczyna” (petit ville) W ramach programowych tej edycji.

Wreszcie, aby uczcić B. Dzień Europy A potem spotkać się z kinem osobiście (jeśli pozwalają na to warunki zdrowotne i obowiązujące przepisy) Centrum Kultury Kirchnera Otrzymasz film z European Film Encounter, który zostanie bezpłatnie pokazany i otwarty dla publiczności w Sala Argentina, z wszystkimi wcześniej ustalonymi protokołami rezerwacji i bezpieczeństwa obowiązującymi w dniu projekcji.

Zobacz całe programowanie tutaj.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *