Gmina Maniero w Margherita ma największą liczbę turystów w okresie wakacyjnym

Nowa Sparta. – Oficjalne władze i sektor prywatny określiły sezon turystyczny w grudniu jako udany, ponieważ udało mu się przywrócić dużą liczbę odwiedzających nawet w obawie przed epidemią.

W związku z tym burmistrz gminy Maniro Muriel David Rodriguez wyraził zadowolenie, że według statystyk to właśnie Maniro było głównym odbiorcą turystów.

Wskazał, że obłożenie hotelu w stanie Nueva Isparta według danych z pokoju hotelowego sięga 95%, co jest największą liczbą odwiedzin turystów w ciągu ostatnich 7 lat, a w gminie Maniro obłożenie stawka wyniosła 87,34%. Umiejscawia obszar Maneira jako główną przestrzeń turystyczną.

Zaznaczył, że wizyty w głównych centrach handlowych w regionie, Parque Costa Azul Shopping Centre i Sambil Margherita, przekroczyły 10 tys. odwiedzin dziennie. Kasa biletowa do kin była również mierzona jako element rozrywki i sprzedano 19 tys. biletów tylko dla jednej firmy.

„Z gminy Maniro zgłosili się do współpracy, to było skuteczne.

W tym kontekście burmistrz zapowiedział przylot 14 lotów w styczniu z blisko 6300 rosyjskimi turystami i skomentował, że na spotkaniu z ministrem turystyki Ali Padronem podkreślił, że w ciągu zaledwie 4 miesięcy od wizyty 15 tys. gości z tego kraju.

Również różne umowy z takimi krajami jak Polska i Argentyna są na granicy uruchomienia bezpośrednich lotów na wyspę o największej liczbie przyjazdów turystów, co po raz kolejny promuje turystyczne otwarcie w perle Karaibów, a także ogólną rewitalizację gospodarka.

Rodriguez zakończył swoje przemówienie, zauważając, że podmiot zaczął przygotowywać się do sezonu karnawałowego od sprzedaży pakietów turystycznych i hotelowych, które już zostały uruchomione, co wskazuje, że będzie to udany sezon, taki jak ten, którego świadkiem była Margherita w miesiącach grudniowych i stycznia.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *