Nadszedł czas na wydanie!

3 czerwca 2021, 12:03

Conjuring 3 zostanie wydany w HBO Max 4 czerwca. Wtedy będzie dostępny do streamowania w USA.

Gotowy na następną partię magia Biznes franczyzowy? Oczywiście, że jesteś! Patrick Wilson i Vera Farmiga powrócą jako ulubiona para detektywów paranormalnych, Ed i Lorraine Warren w trzecim filmie z serii. Magia: Szatan mnie do tego zmusił.

Dzięki Warner Media Precyzja Oswobodzenie magia 3 W kinach i jednocześnie w serwisie streamingowym HBO Max, fani serii będą mogli oglądać ją online już 4 czerwca o północy czasu PST.

Oto wszystko, co chcesz wiedzieć magia 3 Czas uruchomienia na HBO Max oraz gdzie i jak go oglądać.

gdy magia 3 Chodźmy HBO Max?

Ujawniono czas premiery Conjuring 3: HBO Max

Ujawniono datę premiery The Conjuring 3: HBO Max.

Zdjęcie: Warner Bros. / Kino Nowa Linia

magia 3 Czas wydania na HBO Max: kiedy zostanie wydany?

magia 3 za Magia: Szatan mnie do tego zmusił, Zostanie wydany 4 czerwca. Będzie miał premierę w HBO Max w tym samym wydaniu kinowym w Stanach Zjednoczonych. HBO Max, podobnie jak Netflix, wydaje swoje nowe filmy i programy o północy czasu PST.

  • magia 3 i HBO Max i 12:00 PtP / 3:00 PM, czas wschodni

Więc jeśli wolisz unikać chodzenia do kina, możesz nie spać, aby obejrzeć film w środku nocy w zaciszu swojego domu, wstać wcześnie, aby obejrzeć godzinny straszny pokaz demonów lub uratować Eda. I następna przygoda… Paranormal Lorraine Warren Piątkowy wieczór.

Widzowie muszą subskrybować HBO Max, aby przesyłać strumieniowo film. możesz się zarejestrować Tutaj.

Wola magia 3 Być dostępnym do oglądania online na całym świecie?

Niestety, magia 3 Jest dostępny wyłącznie w HBO Max, co oznacza, że ​​będzie dostępny do przesyłania strumieniowego online tylko w Stanach Zjednoczonych i niektórych regionach USA.

Film był już pokazywany w kinach w niektórych krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Australii, Brazylii, Argentynie, Indonezji, Meksyku i Korei Południowej.

4 czerwca będzie Wydane w kinach W większej liczbie krajów w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Do kin we Francji, Holandii, Rosji i Polsce zaplanowano na 9, 10 i 11 czerwca. Niemcy i Singapur będą musiały poczekać do 1 lipca, aby zobaczyć to na dużym ekranie, jeśli czują się na tyle komfortowo, aby to zrobić.

Wola magia 3 Korzystasz z Netflixa?

Nie! Film nie będzie dostępny do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix, ponieważ jest dostępny wyłącznie w HBO Max. Może pewnego dnia pojawić się w serwisie streamingowym, ale nie licz na to w najbliższym czasie.

Czytaj więcej: Annabelle wraca do domu: Prawdziwa historia lalki jest bardziej przerażająca niż film

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *