Netflix wypuścił polski film oparty na prawdziwych wydarzeniach i to już trend

Netflix wypuścił polski film oparty na prawdziwych wydarzeniach i to już trend

Platforma streamingowa Netflix umieściła wśród swoich produkcji polski tytuł oparty na prawdziwych wydarzeniach, który stał się popularny.

Wygląda na to że Netflixa Znalazła klucz do umożliwienia swoim subskrybentom korzystania z wysokiej jakości tytułów dostępnych na platformie. Tydzień temu dodała do swojego katalogu polską produkcję opartą na prawdziwych wydarzeniach, która plasuje się na trzecim miejscu trendów.

Procesor cieszy się popularnością w kolorze czerwonym N

Uzdrowiciel, Znaczenie W swoim oryginalnym języku lub Zapomniana miłość W języku angielskim jest to polski film wyreżyserowany w 2023 roku Michał Gazda. Spektakl powstał na podstawie powieści Znachora Tadeusza Dołęgi-Mostowicza. Leszka Leszota W roli lidera. To trzecia ekranizacja powieści Dołęgi-Mostowicz. Poprzednie odbyły się w latach 1937 i 1981.

Premiera odbyła się 27 września 2023 roku Netflixa Oraz od 20 do 25 września 2023 na pokazach przedpremierowych w miastach Toruń, Krasniesztau, Wabrzych, Kalisz, Ledspark, Warmiński i Stargard w Polsce.

Film to międzynarodowa opowieść rozgrywająca się w okresie międzywojennym o szanowanym chirurgu profesorze Rafale Wilczorze, który u szczytu swojej kariery lekarskiej znajduje się u szczytu kariery lekarskiej, gdy niespodziewanie opuszcza go żona, zabierając ze sobą ukochaną córkę Marisię. Po tym, jak porzuciła go żona, padł ofiarą kradzieży, a w wyniku obrażeń głowy stracił pamięć. Po napadzie uznaje się go za zmarłego, ale 15 lat później pojawia się na wsi, nie znając swojej tożsamości i całkowicie tracąc pamięć. Jednak nawet po latach amnezji profesor Wilczor nadal ma sporadyczne wspomnienia o swojej córce i może wykonywać swój zawód. Kiedy ponownie spotyka swoją córkę, przypomina sobie o swojej miłości do niej.

Oprócz LichotaW obsadzie znajdują się: Maria Kowalska, Ignacy Liss, Anna Szymańczyk, Isabella Cunha, Mikołaj Grabowski, Mirosław Haniszewski, Artur Barcis, Małgorzata Mikołajczak, Jarosław Gruda, Henryk Nebudek i Adam Nowojczyk.

Czy widzieliście to, fani filmu?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *