Pancho Céspedes dzieli akcje z Pablo Milanés i Chucho Valdés w Hiszpanii

Pancho Céspedes dzieli akcje z Pablo Milanés i Chucho Valdés w Hiszpanii

Kubańska piosenkarka i autorka tekstów Cespedy Pancho Udostępniony w Hiszpanii z dwoma swoimi przyjaciółmi i wielkimi muzykami kubańskimi: piosenkarzem i autorem tekstów Paweł Milanes A pianista Chucho Valdes.

„Szczęście, marzenia i fakty” napisał autor Vidy Luca w poście na Instagramie, w którym zamieścił zdjęcia ze swojego spotkania w Maladze z Chucho i Pablo, gdzie można zaobserwować obecność pianina i muzyki. średnio.

W innym poście Pancho udostępniła również zdjęcia posiłku z Pablo i jego żoną Nancy Perez, na których stali i uśmiechali się.

specjalnie, Pablo Milanes i Pancho Cespedes byli wśród gości Chucho 5 lipca podczas jego koncertu W Starlite Catalana Occidente w Marbelli prezentacja ponownie zgromadziła trzech artystów na scenie.

Pancho niedawno przybył do Malagi, po koncertach w różnych miastach Meksyku od kwietnia zeszłego roku w trasie, która potrwa do listopada.

„Benalmadena, Malaga… Oto jestem. W końcu dotarłam, dziś o sześćdziesiątym szóstym boli trochę bardziej… Nie myśl o tym, co przychodzi mi na myśl perverchony i perverchony takie jak ja” – napisał artysta na Instagramie po dotarciu do tych hiszpańskich miast.

W tym samym poście Chucho Valdés przywitał go: „Witaj droga Pancho! Do zobaczenia!

Obecnie występuje kubański muzyk jazzowy Trasa „Reunion Sextet” z kubańskim muzykiem Paquito D’Rivera; Podróż, która rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku w Wilmington, Delaware w Stanach Zjednoczonych, która zaprowadziła ich do Europy, z prezentacjami scenicznymi w Hiszpanii, Polsce i Niemczech, a także w Szwajcarii, Grecji, Francji i Włoszech.

7 lipca Chucho Valdés i Paquito D’Rivera będą w Królewskim Ogrodzie Botanicznym im. Alfonsa XIII w Madrycie.

Ze swojej strony Pablo Milanes po powrocie wrócił do Hiszpanii Kontrowersyjny koncert w Hawanie 21 czerwca.

Tłumacz „Yolandy” zaśpiewał ponownie na wyspie po dwóch latach nieobecności. Prezentacja była początkowo zaplanowana w Sali Avellaneda w Teatrze Narodowym, ale ku przerażeniu wielu Kubańczyków, od tego czasu Tylko 300 biletów zostało sprzedanych publiczności z ponad 2000 miejsc dostępnych w tej przestrzeni.

Ostatecznie koncert przeniósł się do Ciudad Deportiva, gdzie 79-letni trubadur po raz kolejny zgromadził setki Kubańczyków, którzy bez względu na odmienne poglądy polityczne podziwiali muzykę Pabla.

Możesz śledzić Cybercopa Rozrywka w FacebookA Instagram Również youtube.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *