Paola García przygotowuje się do reprezentowania Hiszpanii na Mistrzostwach Europy w Kata Absolutnym – Almendralejo-Tierra de Barros

Paola García przygotowuje się do reprezentowania Hiszpanii na Mistrzostwach Europy w Kata Absolutnym – Almendralejo-Tierra de Barros

Paola García Lozano koncentruje się wraz z hiszpańską drużyną karate w La Caja Blanca de la Roda na przygotowaniach do Mistrzostw Europy Ultimate w Guadalajarze, które odbędą się od 22 do 26 tego miesiąca.

Paula po raz pierwszy, po zdobyciu zaufania selekcjonerów, będzie reprezentować kadrę narodową na międzynarodowej imprezie w kategorii kata absolutne.

Pierwszy występ Pauli Garcíi Lozano w eliminacjach odbędzie się w środę w Guadalajarze, początek o godzinie 10:00. Kata można oglądać online na kanale YouTube Hiszpańskiej Federacji Karate.

Należy pamiętać, że Mistrzostwa Europy to także eliminacje do Europejskich Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w czerwcu w Krakowie.

Słuchaj na żywo COPE, najlepszych rozmówców Radia. Jeśli chcesz, możesz pobrać aplikację COPE do iOS I android.

I pamiętaj, w COPE znajdziesz najlepszą analizę bieżących wydarzeń, nasze klucze komunikacyjne do zrozumienia wszystkiego wokół siebie, najlepsze historie, rozrywkę, a przede wszystkim te głosy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *