Polak zaatakował jury Showmatch: Akademia po twoim niskim wyniku

Od czasu prezentacji Showmatch: The Academy jego uczestnicy stali się w centrum uwagi mediów, co stało się kilka godzin temu Polskie, który podczas swojego poniedziałkowego występu ze swoją partnerką Barbie Silenzi dał z siebie wszystko i najlepiej wie jak to zrobić podczas imprezy, na której tańczyli reggaeton. Choreografia była bardzo trudna i jury chyba się nie podobało.

w tym kontekście, Muzyka A jego partner zdobył tylko 16 punktów z kortu, na który składali się Bambita, Jimena Barn, Hearn Bacon i syn De Brito.. Chociaż Barbie i Polskie Udowodnili, że byli u szczytu rywalizacji, tym razem nie poszło zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ Carolina Arduin po powrocie powiedziała: Ona tam jest i kocham ją, kiedy jest taka silna. Dali jej wszystko, co mieli. Jednak Piqun i Barn przyznali: Powinni eksplodować trochę bardziej. Mieli dużo chemii, ale brakowało tańca.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *